пожежно-технічна виставка

/Files/images/IMG_2253.JPG/Files/images/IMG_2260.JPG /Files/images/IMG_2283.JPG

15 березня 2016 року діти відвідали пожежно-технічну виставку при головному управлінні ДСНС в Запорізькій області. Дошкільнята ознайомилися з різноманітними типами і видами вогнегасників, пожежним обладнанням, установками гасіння пожеж, сигналізації та зв'язку, захисту органів дихання.

Також вихованці познайомились з історією пожежної справи, із зразками старовинної та сучасної спеціальної техніки. Досвідчені екскурсоводи озповіли дітлахам про розвиток пожежо-рятувальної служби Запоріжжя із сивої давнини до сьогодні.

" пожежна безпека очима дітей"

Наші діти активно приймають часть в конкурсах дитячої творчості - малюнки, поробки " Пожежна безпека очима дітей" . Метою цих заходів є не лише закріплення знань підростаючого покоління щодо правил безпеки життєдіяльності, а й підвищення їхньої свідомості щодо пустощів з вогнем, які можуть призвести до трагічних наслідків.

/Files/images/IMG_1754.JPG/Files/images/IMG_1770.JPG /Files/images/IMG_1755.JPG

Екскурсія в музей природознавства при Запорізькому національному університеті

14 грудня 2015 року відбулась екскурсія в музей природознавства при Запорізькому національному університеті. /Files/images/IMG_1789.JPGЕкскурсія в зоологічний музей/Files/images/IMG_1787.JPG

Діти познайомилися з різноманітністю флори і фауни Запорізького краю. В музеї побачили чудово збережену зоологічну колекцію земноводних , птахів і тварин ( опудала, тушки, яйця тощо)./Files/images/IMG_1793.JPG /Files/images/IMG_1792.JPG

Більшість експонатів студенти ЗНУ здобували самотужки в організованих експедиціях. Природознавчий музей є осередком формування екологічної свідомості громадянина, вчить наших дітей бачити повноцінну картину світу і взаємозв'язків в ньому.

/Files/images/IMG_1794.JPG/Files/images/IMG_1802.JPG