#толока_до_покрови

14 жовтня Україна святкуватиме традиційне свято Покрови. За звичаєм українці ретельно прибирали в будинку та на дворі, прикрашали оселю, щоб зустріти особливий день у чистоті та з чистими думками.

Напередодні святкових вихідних команда нашого садочка вийшла на Велике прибирання. Всі ми, дорослі та малеча, зібралися разом, аби зробити наш садочок ще більш комфортним та затишним. /Files/images/IMG_20211012_204330.jpg

"ЗЕЛЕНІ ЛЕГЕНІ"

30.03.2021 року в нашому закладі дошкільної освіти №131 "Віночок" пройшла ЕКОакція "Зелені легені"Були висаджені сажанці сосни, липи, горіхів, які чудово доповнили, вже висаджену, алею декоративних дерев на території дитсадка. Педагогічний та батьківський колектив щиро дякують депутату Заорізької міської ради Молчану Михайлу Миколайовичу за подаровані сажанці. Найголовніше- це те. що тепер живих "фільтрів" повітря у нашому місті стало більше Це внесок у виховання дітей та майбутнє нашого місті.

/Files/images/1617258149086.jpg/Files/images/1617258149082.jpg/Files/images/1617258149075.jpg/Files/images/1617258149069.jpg/Files/images/1617258149079.jpg

"ЗАКВІТЧАЄМО НАШУ ЗЕМЛЮ,ЗАЗЕЛЕНИМО"

/Files/images/Заквітчаємо нашу землю.jpg

Щороку в нашому дитячому садку проходить акція з озеленення території під дивізом "Заквітчаємо нашу Землю, зазеленимо!" Цього року нам допоміг її провести депутат Запорізької міської ради від фракції "Нова політика" Молчанов Михайло Миколайович який подарував закладу сажанці сосни, липи, горіхів. Ми щиро дякуємо Михайлу Миколайовичу й закликаємо всіх, хто не байдужий до екологічного стану міста, приєднатися до числа тих, хто сприяє озелененню.

Інтегроване заняття

/Files/images/1615459856498 (1).jpg

Продовжуючи виконувати план колективного перегляду занять 10.03.2020 року вихователь Ніколова О.В. провела інтегроване заняття в молодшій групі з показом прийомів використання настільного театру з плетених ляльок, фетрової книжки- посібника LEGO - цеглин "Овочі" стенд музею "Насіння овочів"Педагог продемонструвала методи роботи з проблемних завдань навчального року прийомами використання посібників, виготовлених під час знаходження в умовах дистанційної роботи на час карантину восени 2020 року.

"Весь непотріб (пластик, металолом,макулатуру)-перетворимо в культуру"

Саме під таким девізом в закладі пройшов тиждень збору вторинної сировини.Дорослі та діти долучилися до економічно і екологічно виправданої справи.Зібрали чималу кількість макулятури, прибрали лаштунки вдома і садочку продемонструвавши тим самим як слід берегти довкілля та мати з цього хоч невеличку економічну користь.

/Files/photogallery/1615459856491.jpg

Конкурс "ЗЕЛЕНИЙ ГОРОД НА ВІКНІ"

/Files/photogallery/732/1614149202168.jpg

На виконання річного плану роботи в ЗДО №131 на 2020 - 2021 н.р., з 22.02.2021 по 25.02.2021 р. проводиться конкурс - огляд "Зелений город на вікні" з метою отримання дітьми натуралістичних знань в ході роботи і спостережень, виховання елементарних трудових навичок, здобуття вихованцями екологічних, культурологічних та валеологічних знань про вирощуванні культури, виховання почуття морального задоволення від результатів власної праці, надбання педагогами педагогічного досвіду з проблем ознайомлення дітей з природою, дітьми- життєвого досвіду вирощування овочевих культур вдома.

Екскурсія до бібліотеки ЗОШ № 52

День вишиванки в нашому дошкільному закладі

19 травня, як і в усьому світі, в нашому навчальному закладі відзначали свято " День вишиванки" . /Files/images/den_vishivanki/IMG_2691.jpg

/Files/images/den_vishivanki/IMG_2610.jpg

Дорослі і діти прийшли до дитячого садка в вишиванках.

/Files/images/den_vishivanki/IMG_2606.jpg

Як гарно стало на душі від того, що ми українці! Свято розпочалось озповіддю вихователя про історію виникнення і значення українських вишивок, діти прочиталі вірші, заспівали пісень, завели таночки./Files/images/den_vishivanki/IMG_2672.jpg

Особливо піднесено відчували себе діти під час дефіле у конкурсі " Моя вишиванка".

/Files/images/den_vishivanki/IMG_2663.jpg /Files/images/den_vishivanki/IMG_2655.jpg

Свято закінчилось урочистим виконанням Гімну України та продовжилось у веселих таночках під українські мелодії./Files/images/den_vishivanki/IMG_2679.jpg /Files/images/den_vishivanki/IMG_2629.jpg

Під час проведення у ДНЗ Декади книги, у старшій групі ( 6 р.ж.) відбулася екскурсія до шкільної бібліотеки ЗОШ № 52.

Екскурсію організовано з метою розширення знань дітей про книгу, історію її виникнення та ознайомлення з сучасними новинками книгодруку.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.